Oklejanie samochodów uk, zrób to sam Tania reklama na pojazd

Reklama na auto Leicester

Reklama na auto w Leicester – Cześć, Bartek Pękala z tej strony. Jesteś tutaj zapewne dlatego że jesteś fachowcem w UK polskiej narodowości (takim jak ja) i zapewne szukasz taniej i dobrej reklamy na swój samochód.

Już jakieś pytania? Wyślij email [email protected]

 Zrób to sam tanio

Oklejanie aut ? Tania reklama w uk! Dobrze trafiłeś! Zajmuje się od 2009 naklejkami wycinanymi ploterowo a od 3 lat w UK pomagam małym przedsiębiorcom w pozyskaniu swojej pierwszej reklamy na samochód.

Oklejanie aut, które Ci proponuje jest tanią i trwała metodą wykonania jej samodzielnie na swoim samochodzie. Tak! Zrobisz to samemu. Będzie taniej! I, NIE! Nie jest to rocket science. Zatem nie mam wysokich kosztów, ponieważ wykonuję je osobiście w domu i właśnie to przekłada się na niską cenę produktu. Zamówienia wysyłam pocztą pod wskazany adres w UK i poza granice, również nie jest problemem.

Dlaczego trwała? Ponieważ sam ją posiadam na swoim samochodzie i posiadałem na poprzednich brykach. Wykonana w technologi cięcia ploterem i aplikacji za pomocą foli transportowej jest prostą w aplikacji na wcześniej umyty samochód.
Wykonane prace “naklejkarskie” mogę wystawić na ebay shop dla państwa bezpieczeństwa i wygody.

https://www.ebay.co.uk/usr/vleporamauk

Kilka projektów, które wykonałem przez ostatni czas można zobaczyć tutaj

Akceptuje płatności przez paypal lub angielski Barclays i polski bank Mbank
Jak to wygląda cenowo?
Naklejka o rozmiarze 60cm x 100cm kosztuje 30GBP czyli np taką vlepkę można zaaplikować na większość vanów które są dostępne na rynku. Wielkość ta podyktowana jest maksymalnym rozmiarem foli z której grafika jest wycinana.
30gbp na jedną strone, czyli na dwie strony auta 60gbp plus tył 20gbp
Ale
 oczywiście cena zależy od samochodu, jaki posiadasz do oklejenia. Za małego vana będzie oczywiście mniej niż za ciężarówkę zwaną lorry.
Invoice no problem.
Jeśli nadal masz jakieś pytania śmiał pisz mejla na [email protected]
A jesli sam wykonujesz takie naklejki lub chciał byś je wykonywać to zapraszam do współpracy.

%d bloggers like this: