YOU CAN DO IT, praca w domu czyli jak zarabiać przez internet, praca w domu, Vleporama to moja praca w domu. Czyli jak zarabiać przez internet., Ile zarabiam na swoim hobby, Ile zarobiłem na swoim hobby w uk, YOU CAN DO IT

Vleporama to moja praca w domu. Czyli jak zarabiać przez internet.

Moja praca w domu. Czyli jak zarabiam przez internet.

Hej! Tu Bartek i w tym poście postanowiłem wam pokazać ile zarobiłem w latach 2015 -2018 na swoimi domowym biznesie.
Na początek chciałem napisać że w uk jestem od 2014 roku i od tego czasu jestem self-employed. Wszystko, co tu pokazuje ma na celu pokazanie Tobie że nie jestem gołosłowny i może uda mi się Ciebie jakoś zmotywować do działania we własnym biznesie.

Zapraszam.

Głównie cała moja kasiorka z mojego hobby była przelewana na mojego paypala. Paypal to bardzo przyjemny i prosty serwis. Wystarczy podać klientowi email i on przelewa na to konto kase. Proste i przyjemne. Kasa w pare minut ląduje na moim koncie. I tutaj muszę wymienić z jakich to było kanałów sprzedaży. Wartości które paypal pokazuje to jest obrót. Czyli od tej sumy trzeba odjąć wydatki związane z ebayem i przesyłką.

  • ebay – coś takiego jak allegro z tym że 100x większe.
  • moja strona internetowa  – własnie na niej jesteś hellloooouułłłł
  • przelewy bezpośrednie

Ważne jest jeszcze to że czasem klient płaci do reki i nie zostało to tutaj ujęte.

Tutaj poniżej dodam kilka screenów z paypala gdzie widać ile rocznie dostałem kasiorki.

Zaczynając od roku 2016 gdzie dopiero raczkowałem:

Na tym wykresie widać pod koniec roku tendencję spadkową. Początkowo myślałem że to jest normalne, że ludzie w zimie nie potrzebują naklejek. Innym czynnikiem spadku obrotów był okres świąteczny. To bardzo fajna sprawa że można sobie przeglądnęć taki wykres i zrobić research swoich poczynań.

Zatem rok 2017

Bardzo ciekawie przebiega krzywa obrotu. Początkiem roku cicho a na rozpoczęcie lata boom ktory kończy się dopiero w zimie. Tak, znów w zimie.

A teraz 2018

Tutaj widać że tylko 10 miesięcy jest przedstawione na wykresie. To spowodowane jest że w dniu pisania tego postu uzyskałem taki własnie wykres. Styczeń całkiem całkiem luty cisza a później boom i koniec roku cichutko. W sumie to spowodowane jest faktem wakacyjnym. Gdy jechałem na wakacje musiałem zatrzymać całą machinę aby wypocząć na majorce (polecam).

Więc sumując te 3 lata wychodzi 10161 funcioków

Rok 2019

Przyszły rok bedzię w podobny do poprzednich. Nie skupiam się na zarabianiu kasy tylko na rozwoju swojej strony internetowej i mojego kanału na youtube.

A pro po widziałeś filmik Jak zarobić 1mln zł na naklejkach – zarabiaj na swoim hobby w 2018 r?

Ująłem tam ogólnie jak wygląda ten biznes. Dzięki temu filmikowi dostałem trochę motywacji do zrobienia kolejnego w którym odpowiadam na pytanie jednego z youtuberów. Czyli jak rozpocząć biznes naklejkowy, ale to ze strony bardziej teorii. Nie mówiłem tam nic  o tym jak wypełnić papierki czyli formalności. W polsce to podobno jest masakra! Natomiast w uk to była kwestia jednego telefonu i jednego e-maila.

Polecam ten filmik jeśli chcesz również zacząć takie hobby czy też mały biznes. Jak zacząć własny domowy biznes naklejkowy 2018

Myślę że w moim przypadku to ciężko mi się określić czy to jeszcze jest hobby czy już biznes. Jak mówiłem to jest moje hobby! Dlatego że nie utrzymam się tylko z dochodu z naklejek nawet jeśli twierdzisz że zarobiłem na tym sporo kasy. Nie. Uważam że to za mało.

Naklejki na samochody to tylko mała część dochodu który osiągam. A raczej obrotu bo od tego co zarobiłem trzeba odliczyć wydatki z wiązane z osiągnięciem tego dochodu. Np samochód i jego naprawy. Paliwo i ubezpieczenie. Komputery materiały narzędzia i tym podobne.

 

Mam nadzieje że wyczerpałem Twoją ciekawość i dałem Ci do myślenia.

Dziękuje za uwage

Leave a Reply

%d bloggers like this: