08Dec/17

Random post with keywords

decal works
decal meaning
decal printer
in decal
decal definition
what is a decal
decal ga
define decal
winnie the pooh wall decal
monogram wall decal
dandelion wall decal
uc berkeley decal
decal pronunciation
chandelier wall decal
what does decal mean
decal kit
vinyl decal remover
decal company
what is a decal sticker
how to pronounce decal
mac decal stickers
decal pronounce
whats a decal
what is a wall decal
vinyl decal shop near me
decal bright from the start
vinyl decal material
free decal stickers
what’s a decal
decal website
white decal stickers
custom decal stickers near me
local decal shops
car decal stickers near me
auto decal shops
window decal stickers for cars
automotive decal stickers
car decal websites
link decal
custom made car decal stickers
decal that
decal in car
buy decal stickers
local decal maker
decal making website
personalized decal stickers for cars
small vinyl decal stickers
where can i buy decal stickers
decal your wall
where to buy car decal stickers
big car decal stickers

08Dec/17

17 best keywords what will bring you search engine traffic

17 best keywords what will bring you search engine traffic

17 best keywords what will bring you search engine traffic

 

1

fake taxi

21
2
faketaxi

4
3
fake taksi

2
4
don’t touch my bike sticker

2
5
fake taxi online

2
6
faketaxi sticker ebay

1
7
decal print

1
8
gambar stikers

1
9
oklejanie aut uk

1
10
fake taxi uk

1
11
dont tuch my bike

1
12
blood group sticker

1
13
faketaxi stickers

1
14
fake taxi decals

1
15
don’t touch my bike

1
16
naklejki patriotyczne

1
17
car decals uk

06Dec/17
Financial mistake naklejka

I will write blog post about yours car

I will write blog post about yours car

I will write blog post about yours car

I will write blog post about yours car. Feel free to write to me with pictures of your car. I will post it on my blog and some text about 100 words saying what I feel about your car and how I would make it looks better. So I waiting for your pics. Cheers Bart from vleporamadotcom

05Dec/17

Naklejki na samochód

Naklejki na samochód – Vleporama

Naklejki na samochód – Vleporama

Naklejki na samochód – mają coraz większą popularność. Zaobserować to można na allegro lub ebayu. Wielu młodych przedsiębiorców rozwija swoje strony www i sklepy online aby zwiekszyć odwiedziny swojego biznesu. Często  naklejki powodują zwiększenie sprzedarzy artykułów głównego zainteresowania jak felgi, breloczki, folie wrap i tym podobne. Jednak aby znaleźć odpowiednią naklejkę trzeba nieźle się nagimnastykować. Wyszukiwarka google nie daje rady i czesto trzeba się wspierać recenzjami znajomych. Naprzykład bardzo popularna naklejką ostatnimi czasy jest naklejka fake taxi. Jeżeli jednak potrzebował byś takich naklejek to zapraszam do kontaktu pod adresem email.

Jak i również moje prace można znaleźć w sklepie ebay

Pozdrawiam Bartek z vleporama.com

 

03Dec/17
wlepa, naklejka, vlepa

Wlepki, wlepy, vlepy, vlepki – Vleporama uczy

Wlepki, wlepy, vlepy, vlepki

Wlepki, wlepy, vlepy, vlepki, naklejki i dekale

Wlepki, wlepy, vlepy, vlepki, vlepunie, wlepiska, vlep, wlep i tym podobne słowa które w slangu miejskim nie raz spotykamy to skróty lub akronimy czyli poprostu skróty nazw. Zastosowanie każdej z tych fraz nawiązuje do specyficznego wykonania typowej naklejki. Czy to drukowanej czy też wycinanej łączy je dosłownie klej. Tak klej dzięki któremu wlepe – wlepiamy a vlepke – vlepkujemy. Zauważyć tu można że dochodzi do obscenicznego słowotwórstwa i nie należy się tu niczemu dziwić. Świat zapierdziela do przodu jak opętany a za nim musi nadążyć nasz jak że bardziej pogmatwany i zawiły język polski. Kto jak nie my, tu i teraz nazwiemy rzeczy po imieniu? I jesli w szkole miałeś piątki z polaka to zapewne lepiej rozumiesz ten temat niż ja sam – autor tego posta.

Zapytać zapewne pragniesz “po kiego czorta biore się za pisanie o słowotwórstwie w języku polskim?”

Odpowiedzieć muszę stanowczo i w miare krótko. Muszę zwrócić uwagę Tobie i swoim klientom na takie słowa jak na początku tego postu aby w przyszłości nie dochodziło do pomyłek takich jak nazwanie dekalu – naklejką lub wlepy – vlepką. Już tłumacze na czym polega róznica. Według mnie nie ma mowy o nazywaniu naklejki dekalem poniewarz iż ona jest drukowana na foli i następnie wycinana po obrysie. Następnie dekal (z ang decal) to “naklejka” którą maszynowo (ploterowo) wycina się z arkuszu lub rolki foli. Następnie z takiego dekala wybiera się niepotrzebne elementy i naklejka folie lub papier transportowy. Decal charakteryzuje się tym że przenosi się go na powierzchnie docelową za pomocą medium transportowego a nastepnie te medium odkleja. W efekcie na powierzchni (np szyba samochodu) zostaje dekal który wygląda znacząco i zauważalnie inaczej niż drukowana naklejka. Wymienione typy grafik naklejki i dekala znajdują różne lub i wspólne zastosowania w branży reklamowej. Zastosowanie ściennego dekala (naklejki ściennej) możesz zaobserwować na załączonym zdjęciu przy tym poscie. Jesli kiedykolwiek zastanawiał byś się nad zakupem takiej dekoracji sciennej najpierw musisz okiełznać swój budżet. Dekale z racji takiej że prawie połowa czasu produkcji to przygotowania ręczne (wybieranie i nanoszenie trasportówki) mogą okazać się parokrotnie droższe niż te wykonane jako naklejka ścienna. Naklejke drukowaną wykonuje się bardzo szybko i większość czynności z tym związanych jest zautomatyzowana co również przenosi się na koszt produktu. Zatem obrazując – dekal trzeba obrać. Każdą kreske kwadrat czy litere trzeba wydobyć z arkusza materiału tak aby on się nie przemieścił ani nie uszkodził. Dla wprawionego dekalomana nie jest to większy problem. Co do vlep, wlepek, wlepuń i tych słodkich hasełek, dotyczy to naklejek drukowanych. Spotykać je można u kibiców piłki nożnej. Gdy zapytasz kibica o wlepki on zapewne odpowie że takie posiada i ewentualnie się wymieni. Na wlepkach nadrukowane sa hasła kibicowskie lub loga klubów, nazwiska i numery piłkarzy.

Przykłady dekali możesz zobaczeć w moim tzw sklep z naklejkami 

W filmiku poniżej tłumacze co to jest Decal czyli DEKAL po polsku 🙂

Wyjątkiem od regóły są vlepki. Vlepa to również rodzaj naklejki z tym że jest wycinana grafika tak jak dekal z tym że rózni się od niego wielkością i zastosowaniem. Mogę śmiało stwierdzić że Vlepa to mały zabawny lub elegancki dekal. Więc tak vlepe naklejamy na samochód lub laptopa. Od nazwy wlepa zapoczątkowała się nazwa vlepa a od tej nazwa mojej strony www na której własnie jesteś czyli Vleporama. Po tylu latach produkowania naklejek nie mam skrupułów do nazwania swoich produktów vlepami jaki większymi dekalami a swojego małego biznesu Vleporamą. Nazwa ta szybko powstała dzięki paru znajomym z facebooka którzy pomogli mi w ogarnięciu nazwy projektu.

26Nov/17
naklejki wycinane

Naklejki wycinane

Naklejki wycinane

Naklejki wycinane ploterowo tanio i szybko.

Hej, Bartek z tej strony. Od 2009 roku produkuje naklejki wycinane ploterowo które świetnie spisują się jako reklama na aucie lub po prostu dodające prestiżu twojemu samochodowi lub motocyklowi. Naklejki wycinane są z wysokiej jakości folii ploterowej która świetnie trzyma się w warunkach panujących na szosie.

Wzory na naklejki wycinane ploterowo tworze sam lub korzystam z darmowych i płatnych wzorów dostępnych w internecie. Jest również możliwość że klient przybędzie do vleporamy z własnym projektem który wykonam tak aby zadowolił klienta i był profesjonalnie spasowany z samochodem czy tez motocyklem. Istnieje sporo naklejek na mojej stronie które są prefabrykowane. Czyli są już przemyślane i powinny pasować do większości projektów które tam w świecie śmigają po drogach nie tylko polskich.

Pole robocze plotera a zatem wielkość naklejki jakie mogę wykonać i wysłać w tubie to 60cm x 100cm. Z tym że długość 100cm wynika z wielkości mojego biurka na którym weeduje czyli wybieram naklejki. Przygotowanie naklejki po wycięciu jest bardzo istotnym procesem ponieważ jest to czynność którą wykonuje ręcznie. Jescze nikt nie wpadł na to aby to z autoatyzować. Albo kurcze ja nie znam jeszcze takiego sposobu.

Druk naklejek a raczej ich wycinanie ( tak wygląda proces) jest uciążliwy i czasochłonny.

Uciążliwy ponieważ większość ploterów na rynku ( tych tanich ) jest poprostu strasznie głośna.

Czasochłonna ponieważ wycięcie naklejki 60cm x 100cm trwa od 5min (prosty wzór) aż do 15min (duży stopień skomplikowania = duża cena końcowa produku)

Grafiki takie można nakleić prawie wszędzie. Czyli na powierzchnie przypominające szybe w oknie domu lub samochodu. Powierzchnie lakierowane jak np bak motocykla lub maska i dach samochodu.

Pomysłwo na naklejki jest pińćset albo i więcej. Od biznesowych reklam na samochody aż po małe i urocze naklejki “dziecko na pokładzie”.

Akurat moimi klientami w większości są faceci. Wnioskuje to po tym że większość naklejek wykonuje samodzielnie więc raczej nie wpadną w oko czy też gust pań. Trundo taki biznes.

Naklejki są fajnym pomysłem na biznes ale niestety jest tutaj szklany sufit który nie pozwala zarabiać milionów. Wszędzie tam gdzie powstają jakieś naklejki zawsze znajdzie sie jakiś ciul co podchwyci pomysł i sam zaczenie je sprzedawać po niższej cenie lub poprostu sam zrobi je lepiej i użyje do tego słowa klucza “odjazdowe naklejki”  które w orginale pochodzą ze strony http://www.odjazdowenaklejki.pl/

Nie ma sie co dziwić. Wchodzisz w google keywords planner i szukasz popularnych fraz określających to co próbujesz sprzedać. Ale i tak zauważyć łatwo można że wiekszość naklejek dostępnych u polskich wykonawców pochodzi ze sceny angielskiej jak low life, low familly, stance, dapper i hoonigan.

Czemu to tak wygląda okropnie? Proste to biznes i kto pierwszy ten lepszy. A najciekawsze jest to że w PL można szybciej byc zindeksowanym w googlach  niż w uk czy usa. To znowu wynika z tego ze w pl nie ma wielu ludzi którzy chcieli by się ogłaszać na terenie rzeczpospolitej polskiej. Nie wierzysz. Kurcze musiał bys sam spróbować ustawić seo na anglojęzyczny przymiotnik lub rzeczownik. Jasne że się da ja na swojej stronie mam kilka takich naklejek które wyśfietlają się na pierwszej stronie image w google. Ale zgadnij dlaczego?! Bo nikt tego nie szuka. 😀 nikt nie jest zainteresowany takimi naklejkami. Zazwyczaj są już passe. I jesli wrzucisz to na stronie z wordpressem to google da Ci duży plus. Chodzi ogólnie o to żebyś zrobił lepszy kontent i seo dla swojego produktu niż ten co już istnieje. Takie czasy że nie da się już sprzedawać kota w worku lub jakiegoś itemu shipingowanego z chin. Jest ogromna konkurencja na rynku. A oprócz tego jest wiele niejasności dla wyszukiwarki google co takiego jest dobrego dla jego urzytkowników. Często okazuje się że kontent lipnej jakości tzn ten fizyczny jest lepiej promowany/rankingowany przez google ponieważ ma pierdylion słów który nie przekłada się na jakość produktu. Tak można się domyśleć że dobre produkty ukryte są na 1451546 stronie wyszukiwań google. A na pierwszej są tylko te które są dobrze opisane i formatowane pod szukajki jak google i bing.

Sytułacja jest tak ciasna i niejasna że nawet jesli ktoś rozdaje naklejki za darmo tak jak ja to nie może ogarnąć trafficu do tej informacji bo w googlach od pierdyliona lat rankingują się strony które maja lipne produkty.

Ciekawostką jest to że takie naklejki wysyłam w listach. Tzn te małe do 20cm długości i 10cm szerokości. Takie wysyłki słałem już na wszytkie kontynenty. Większe naklejki to już trzeba pakować w tuby i ich cena za wysyłke osiąga koszty nieraz większe niż sama naklejka. A tutaj można zrobić prosty trik. 30% wysyłka 70% naklejka ale i tak 50% końcowej ceny idzie na wysyłkę i pakunek.

Kończąc ten temat musze jeszcze zachaczyć o sposoby reklamowania takiego biznesu. Próbowałem google ads i facebook ads. Ale to jest lipton. To wychodzi zbyt drogo. O wiele lepiej jest napisać post na 1000 słów i czekać aż wyszukiwarki zindeksują taki post niż płacić za reklame której koszt przekracza 15x za wyświetlenie niz koszt poszczególnej naklejki a i tak nie daje to gwarancji że zapniemy tranzakcje i sprzedamy coś.

Można łatwo obliczyć to aby utrzymywać się z takiego biznesu było by trzeba dziennie sprzedać nalejek za 500zł. Skąd taki wynik? Licząc koszt materiału programów i hardwaru zostanie z tej kasy wystarczająca kwota na pokrycie podatków i ewentualnej pomocy jakiegoś ochotnika. Nie czarujmy się. Aby zrobić 500zł dziennie trzeba by było zrobić przynajmniej 100sztuk dziennie. A jesli nie masz stałego klienta to nie masz sie cołudzić że twoje allegro ebay czy strona będzie miała taki rozmach. Jasne że możesz próbować. Ale wydaje mi się że szybko zrozumiesz że sam nie dasz rady bo jedna osoba musi produkować wzory i robić naklejki fizycznie a ktoś inny wystawiać je na strone www czy też rozmawiać z klientami.

Trudno się łudzić aby ktoś Ci pomógł w tym biznesie. Prawdopodobnie pierwsze zapytanie będzie “a ile zarobie”. Przy takim pytaniu rozkładam ręce i mówie że jesli nie zainwestujesz na początku swojego czasu i nauczysz się jak zrobić połowe mojej roboty to nie masz na co liczyć. Chyba rozumiesz czytelniku mój że najpierw trzeba coś sprzedać i za to się dostaje kase. Same chęci nie wystarczą i do pierwszej sprzedaży mija sporo czasu od uruchomienia usługi czy też sprzedaży online/offline.

Rozpisałem się całkiem w tym poście ale mam nadzieje że przyblizyłem Ci czym są naklejki wyciane i jak wygląda cały ten biznes z mojego punktu widzenia.

Pozdrawiam Bartek

22Nov/17
zrób to sam Tania reklama na pojazd

Tania reklama na auto w uk – Zrób to sam tanio

Tania reklama na pojazd – Oklejanie aut w UK – Zrób to sam tanio

Cześć, Bartek Pękala z tej strony. Jesteś tutaj zapewne dlatego że jesteś fachowcem w UK polskiej narodowości (takim jak ja) i zapewne szukasz taniej i dobrej reklamy na swój samochód.

Szukasz reklamy na swój samochód lub van?

Tania reklama na pojazd – Zrób to sam tanio

Oklejanie aut ? Tania reklama w uk! Dobrze trafiłeś! Zajmuje się od 2009 naklejkami wycinanymi ploterowo a od 3 lat w UK pomagam małym przedsiębiorcom w pozyskaniu swojej pierwszej reklamy na samochód.

Oklejanie aut które Ci proponuje jest tanią i trwała metodą wykonania jej samodzielnie na swoim samochodzie. Tak! Zrobisz to samemu. Będzie taniej! I, NIE! Nie jest to rocket science. Zatem nie mam wysokich kosztów ponieważ wyonuje je osobiście w domu i własśnie to przekłada się na niską cene produktu. Zamówienia wysyłam pocztą pod wskazany adres w UK i poza granice, również nie jest problemem.

Dlaczego trwała? Ponieważ sam ją posiadam na swoim samochodzie i posiadałem na poprzednich brykach. Wykonana w technologi cięcia ploterem i aplikacji za pomocą foli transportowej jest prostą w aplikacji na wcześniej umyty samochód.

Wykonane prace “naklejkarskie” mogę wystawić na ebay shop dla państwa bezpieczeństwa i wygody.

 ebay store

Kilka projektów które wykonałem przez ostatni czas można zobaczeć tutaj

Galera w trakcie budowy

Akceptuje płatności przez paypal lub angielski Barclays i polski bank Mbank

Jak to wygląda cenowo?

Naklejka o rozmiarze 60cm x 100cm kosztuje 30GBP czyli np taką vlepkę można zaaplikować na większość vanów które są dostępne na rynku. Wielkośc ta podyktowana jest maksymalnym rozmiarem foli z której grafika jest wycinana.

30gbp na jedną strone czyli na dwie strony auta 60gbp plus tył 20gbp

Ale oczywiście cena zależy od samochodu jaki posiadasz do oklejenia. Za małego vana będzie oczywiście mniej niż za ciężarówke zwaną lorry.

Invoice no problem

 Jeśli nadal masz jakieś pytania śmiał pisz mejla na info@vleporama.com

A jesli sam wykonujesz takie naklejki lub chciał byś je wykonywać to zapraszam do współpracy.

06Nov/17

Free decals – cheap gift 2018

Free decals – cheap gift 2018

Free decals – cheap gift 2018
Free decals – cheap gift 2018. Hi, how you doing today? Do someone a free gift like funny car decals. You can get them form vleporama by using 5gbp-coupon on checkout page.

This is soo easy. Go on my website shop and :

-choose decal what you like

-put decal into cart

-fillout forms with shipping address

-on checkout put 5gbp-coupon

and then you will get decal for free and free world wide shipping.

Have fun and good luck

 

 

 

 

22Oct/17

Flame Decals The Most Popular Vinyl

Flame Decals The Most Popular Vinyl Decals For Vehicles

This easy craft venture is a great way to create a family members sport table that you can the children can have a weekly game evening on. By choosing some of your favorite board video games you can customize your personal sport table for so little cash.

The theme of the decoration ought to reflect your character. If you like to scuba dive, consider an aquatic theme. Mobiles and fascinating artwork hold children’s interest whilst they wait to be noticed. Murals or wall decal maker are great, as well. Mirrors are interesting to kids; just make sure that they are unbreakable childproof mirrors if they are inside a child’s attain.

I’m just attempting to simplify things for folks.so they can zero in on the genuine choices without all the buzz & perplexing dialogue they get subjected to.

A ceiling medallion is also an easy and extremely effective way to give your space a little boost. You can buy them in many measurements and shapes or paint them on or use stencils or once more use the removable wall graphics. Typically a medallion is a three dimensional merchandise connected to the ceiling, but you can replicate that appear with paint.

Wheelchair lifts are the hardest issues to personalize. Vehicle lifts are easy to paint and matching the colour of your car is a cool way to give your whole ride a good cohesive look. You can use the base of your raise as a canvas if it folds up when not in use. It’s always much better to talk to the lift producer before painting any shifting parts, though, simply because retaining the integrity of the device is the most more info important part.

Offset printing is ideal for bulk printing or wholesale printing. It has the ability to customize prints but then again, the flexibility of printing businesses differs. Nonetheless, it can easily entertain modifications in size, additional color and the most popular modifications for popular prints.

As you development in your new enterprise; you will get much more creative and figure out ways to get the work carried out in a quicker style. For instance; you can style your stencil holder so to maintain 4 or 5 numbers that can be slipped in and out rapidly. Your holder ought to also be engineered to location all the figures about the same height from the road and the top of the curb.

Customising garments takes time and work that not all of us are prepared to sacrifice. It also demands a high degree of creativeness and precision that we’re not all born with. Fortunately the fashion industry has responded to culture’s cries for original Diy-impressed clothing and now offers vast collections of graphic T-shirts and customised pieces to select from. Some businesses will even let you style your own shirt online.