Blog

Drukowanie naklejek reklamowych

Drukowanie naklejek reklamowych

Witam, Bartek z tej strony. Chciałem w tym poście opisać drukowanie naklejek reklamowych które możecie państwo zamówić po przez e-mail kontaktowy [email protected]  Lub odwiedź strone contact-me https://www.vleporama.com/contact-page/

Naklejki które mam do zaproponowania to reklama zewnętrzna, trwała i co najważniejsze tania.

W ofercie reklamy wycinanej ploterowo znajdują się:

reklamy na samochody

reklamy na wany

naklejki na auto

reklama strony internetowej/blogu (link www)

naklejki na laptopy (logo Twojej firmy)

Przykłady w galerii drukowanie naklejek reklamowych.

Vleporama to moja drukarnia czy też ogólnie poligrafia. Moje produkty wykonuje w pokoju który jest specjalnie wydzielony do tego zadania. Jest to pokój moim domu który jest pewnego rodzaju jaskinią gdzie przebywam większość czasu. Niegdyś vleporama nazywała się drukarnia bielsko, ale to była zbyt ogólna nazwa więc wyszedlem z pomysłem nazwania mojego projektu. Dziś moja drukarnia znajduje się w leicester. Zapytasz, ulotka? Niestety nie. Takich produktów nie wykonam. Druk offsetowy  jest u mnie nie dostępny i innego typu zaawansowanej maszynerii charakterystycznej dla dużej drukarni u mnie nie znajdziesz. Druk 24 czyli możesz do mnie napisać całą dobre moj druk jest 24 na dobę dostępny dla klientów online. Aczkolwiek banery są jak najbardziej wykonalne w vleporamie z tym mogę jedynie wykonać je metodą wycinania foli ploterowej i kolejno nanoszenia jej kolejno na plexe czy też pvc.

Zapraszma do kontaktu

Jaka jest róznica pomiędzy drukarką 3d za 1000funtów a 150f ?

Jaka jest róznica pomiędzy drukarką 3d za 1000funtów a 150f ?
850funtów !!

Jaka jest róznica pomiędzy drukarką 3d za 1000funtów a 150f ?
850funtów !!

Ja sobie cenie fakt że moge przerobić soft zmienic extruder i hot end. Dodać build-tac i czujnik auto levelowania. Lepiej kupić tanią i ulepszyć. Mi naalepiej drukowała drukarka hictop i3. Później anet a6 i moj box ala CTC.

Nie polecam:
Tevo black widow.
Makerbota replicator 2.
Ctc bizer.

Serwis drukarek 3d Leicester

Siema tu Bartek.

Serwis drukarek 3d

Moja działalność ma szeroki wachlarz usług. Jedną z nich jest serwis drukarek 3d które obejmuje

  • budowe drukarek 3d – oparte na marlinie i czesciach dostępnych na ebayu moge strorzyć dla Ciebie świetną drukarke
  • kalibracje już gotowych drukarek
  • upgrady starszych modeli – czyjniki autolewelowania i tym podobne

Dzialaność prowadze prosto z domu a jesli jest potrzeba to mogę podjechać do klienta i zabrać drukarke na warsztat lub naprawić na miejscu jeśli jest taka możliwość.

Jeśli masz więcej pytań zapraszam na mejla [email protected]

Niestety nie jestem dostępny pod telefonem ponieważ jestem zbyt zajęty aby odbierać połączenia.

Wycinane naklejki to moje hobby

Wycinane naklejki to moje hobby

Heja! Tutaj Bartek.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#saturday #caveman #cave #selfie #hobby #coffee #beard #mustashe #mustash #polish #polishboy #polishguy #polishman #polishmen

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Od 2009 roku moim hobby są naklejki wycinane ploterowo. Technologia z czasów krzemienia łupanego. Co ciekawe do dziś dzień znajdzie się coś do wycięcia. Zainteresowanie nie maleje. Takie naklejki świetnie nadają się na tanią reklamę na pojazdach. Vany, auta osobowe czy nawet motocykle, łodzie i tramwaje. Naklejki kleją się do wszystkiego co płaskie, nieporowate i odtłuszczone. Pozwolisz że wciągnę Cie w mój świat naklejek wycinanych ploterowo. Na początek zapraszam Cie na mojego instagrama gdzie zobaczysz część naklejek które wykonałem. To prosta galeria i każdy może sobie zalukać. Oczywiście co lepsze produkty posiadam tu na swojej stronie internetowej. Rozglądnij się jeśli chcesz. Najfajniejszym z fajnych pomysłów gdzie takie naklejki można wykorzystać to motocykle i samochody. Tutaj nadają się świetnie i jako naklejki a także szablony lakiernicze. Przedstawie Ci kilka fotek które przybliżą Ci ten temat.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Decals for #kawasaki #zzr

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Lub i takie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Original honda noblesse decal reproduction #honda #noblesse #decal #original

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Gdy lakier na pojeździe zostanie uszkodzony rodzi się potrzeba renowacji tego panelu. W motocyklach owiewki lubią się łamać i porysować. O przewrócenie się motocykla nie trudno a już nie mówiąc o szlifach. Zapytaj znajomego co śmiga na moto to Ci powie jaki to ból. To samo tyczy się samochodów. Istnieje wiele modeli aut które wychodziły z fabryki z oryginalnymi naklejkami. Motocykle na to szerszy temat. Większość posiada jakieś grafiki na owiewkach baku i czaszy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Honda motorbike decals for one block. #decals #decalmaker #honda #motorbike

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Od takich prostych logo aż po bardziej skomplikowane wzory wielokolorowe które powstały w oparciu o oryginalne.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Set of decals for honda vfr are done #honda #vfr #vfr760f #decals #jobdone #tuesday #100%

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Oczywiście wiadome jest że te naklejki nie są identyczne co oryginały. Nie mam za bardzo możliwości użycia wielu kolorów czy cieniowania i wyboru innego odcienia np czerwonego. Dostępne folie są pre definiowane i ingerencja w barwę jest nie możliwa. Takie naklejki wycinane są po prostu alternatywą oryginałów. Jasne że gdybym posiadał taką samą wiedzę, sprzęt i technologie jaką mieli na produkcji samochodów i motocykli to ten mój interes wyglądał by całkiem inaczej. Mam nadzieje że wyczerpałem Twoją ciekawość i jeśli miał byś więcej pytań zapraszam w komentarze lub jeśli to jakieś poufne to zawsze można wysłać emajla [email protected]

praca w domu czyli jak zarabiać przez internet, praca w domu, Vleporama to moja praca w domu. Czyli jak zarabiać przez internet., Ile zarabiam na swoim hobby, Ile zarobiłem na swoim hobby w uk, YOU CAN DO IT

Vleporama to moja praca w domu. Czyli jak zarabiać przez internet.

Moja praca w domu. Czyli jak zarabiam przez internet.

Hej! Tu Bartek i w tym poście postanowiłem wam pokazać ile zarobiłem w latach 2015 -2018 na swoimi domowym biznesie.
Na początek chciałem napisać że w uk jestem od 2014 roku i od tego czasu jestem self-employed. Wszystko, co tu pokazuje ma na celu pokazanie Tobie że nie jestem gołosłowny i może uda mi się Ciebie jakoś zmotywować do działania we własnym biznesie.

Zapraszam.

Głównie cała moja kasiorka z mojego hobby była przelewana na mojego paypala. Paypal to bardzo przyjemny i prosty serwis. Wystarczy podać klientowi email i on przelewa na to konto kase. Proste i przyjemne. Kasa w pare minut ląduje na moim koncie. I tutaj muszę wymienić z jakich to było kanałów sprzedaży. Wartości które paypal pokazuje to jest obrót. Czyli od tej sumy trzeba odjąć wydatki związane z ebayem i przesyłką.

  • ebay – coś takiego jak allegro z tym że 100x większe.
  • moja strona internetowa  – własnie na niej jesteś hellloooouułłłł
  • przelewy bezpośrednie

Ważne jest jeszcze to że czasem klient płaci do reki i nie zostało to tutaj ujęte.

Tutaj poniżej dodam kilka screenów z paypala gdzie widać ile rocznie dostałem kasiorki.

Zaczynając od roku 2016 gdzie dopiero raczkowałem:

Na tym wykresie widać pod koniec roku tendencję spadkową. Początkowo myślałem że to jest normalne, że ludzie w zimie nie potrzebują naklejek. Innym czynnikiem spadku obrotów był okres świąteczny. To bardzo fajna sprawa że można sobie przeglądnęć taki wykres i zrobić research swoich poczynań.

Zatem rok 2017

Bardzo ciekawie przebiega krzywa obrotu. Początkiem roku cicho a na rozpoczęcie lata boom ktory kończy się dopiero w zimie. Tak, znów w zimie.

A teraz 2018

Tutaj widać że tylko 10 miesięcy jest przedstawione na wykresie. To spowodowane jest że w dniu pisania tego postu uzyskałem taki własnie wykres. Styczeń całkiem całkiem luty cisza a później boom i koniec roku cichutko. W sumie to spowodowane jest faktem wakacyjnym. Gdy jechałem na wakacje musiałem zatrzymać całą machinę aby wypocząć na majorce (polecam).

Więc sumując te 3 lata wychodzi 10161 funcioków

Rok 2019

Przyszły rok bedzię w podobny do poprzednich. Nie skupiam się na zarabianiu kasy tylko na rozwoju swojej strony internetowej i mojego kanału na youtube.

A pro po widziałeś filmik Jak zarobić 1mln zł na naklejkach – zarabiaj na swoim hobby w 2018 r?

Ująłem tam ogólnie jak wygląda ten biznes. Dzięki temu filmikowi dostałem trochę motywacji do zrobienia kolejnego w którym odpowiadam na pytanie jednego z youtuberów. Czyli jak rozpocząć biznes naklejkowy, ale to ze strony bardziej teorii. Nie mówiłem tam nic  o tym jak wypełnić papierki czyli formalności. W polsce to podobno jest masakra! Natomiast w uk to była kwestia jednego telefonu i jednego e-maila.

Polecam ten filmik jeśli chcesz również zacząć takie hobby czy też mały biznes. Jak zacząć własny domowy biznes naklejkowy 2018

Myślę że w moim przypadku to ciężko mi się określić czy to jeszcze jest hobby czy już biznes. Jak mówiłem to jest moje hobby! Dlatego że nie utrzymam się tylko z dochodu z naklejek nawet jeśli twierdzisz że zarobiłem na tym sporo kasy. Nie. Uważam że to za mało.

Naklejki na samochody to tylko mała część dochodu który osiągam. A raczej obrotu bo od tego co zarobiłem trzeba odliczyć wydatki z wiązane z osiągnięciem tego dochodu. Np samochód i jego naprawy. Paliwo i ubezpieczenie. Komputery materiały narzędzia i tym podobne.

 

Mam nadzieje że wyczerpałem Twoją ciekawość i dałem Ci do myślenia.

Dziękuje za uwage

kupię drukarkę 3d

Kupię drukarkę 3d – kasa do ręki

Kupię drukarkę 3d

Kupię drukarkę 3d sprawną lub zepsutą

Hej Bartek z tej strony. Jak może wiesz drukarki 3d to bardzo popularny temat wśród majsterkowiczów. Zatem postanowiłem się zająć skupem, naprawą i sprzedażą używanych drukarek 3d. Od kupię od Ciebie każdą drukarkę 3d. Nie istotne jaki jest jej stan. Może być zepsuta lub nie kompletna. Drukarki te podreperuje i od sprzedam dalej.

rama drukarki wanhao duplicator i3 plus
rama drukarki wanhao duplicator i3 plus

Jako same drukarki są dostępne do kupna w moim sklep z drukarkami 3d są tam głównie używane sprzęty do drukowania ale również nowe drukarki lub części zamienne. Np polecam all metal extruder który usprawni Twoje drukowanie.

mój kącik drukarek 3d
mój kącik drukarek 3d

Posiadam w ofercie kilka printów które sam wykonałem. Wszystkie wydruki 3d są dostępne w moim sklepie online.

W razie czego proszę pisać na firmowego e-maila

tato jestem drukarką 3d!

tato jestem drukarką 3d!

tato jestem drukarką 3d!

Miesiąc temu znalazłem tego mema. Świetnie pasuje do realiów posiadaczy drukarek 3d. Często są nimi dzieci i nastolatkowie, którzy dostali swoją drukarkę od rodziców lub zaoszczędzili i kupili ją za swoje kieszonkowe.

Autor mema nieznany ale chętnie go tutaj oznaczę.

Reklama z polski is good

Reklama z polski is good

Reklama z polski is good

Wczoraj wraz z panem klientem kolegą naklejaliśmy reklamę na jego wana. Jaką frustracją i ciśnieniem było, gdy zauważył, że mamy literówkę w tekście. Nie ma w tym w sumie nic dziwnego i nadzwyczajnego gdyby nie fakt z ta reklama była zakupiona w pl za 2500zł przywieziona do UK i tutaj naklejana. Z powodu jednej literówki cała reklama nie jest wykonana profesjonalnie i wypadałoby ją poprawić przez jej wykonawcę i w ogóle jej nie naklejać na auto. Jak również nasz koszt i czas przekroczył budżet i czekanie na kolejny zestaw nie wchodzi w gre. I żeby było jasne, takie błędy się zdarzają, ale myśl klienta ze kupi w pl i będzie taniej i wszystko pójedzie cacy jest poprostu złudne. W moim przypadku kiedy zrobiłbym taką gafę starałbym się poprawić ten błąd jak najszybciej. Przy takim błędzie nie widzi mi się, że producent reklamy przyśle zamiennik, aby poprawić własny wizerunek i zadowolić klienta. Gdybym to ja robił tą reklamę byłaby ona wycinana ploterowo, ale za to czas operacji i koszt byłby mniejszy nawet 50%.

Wniosek z tego taki. Ostrzegam drogich klientów że taniej wcale nie znaczy lepiej i zawsze trzeba sprawdzać cos się zamówiło, aby uniknąć takich problemów w przyszłości.

Automatyczne levelowanie stołu drukarki 3d

Automatyczne levelowanie stołu drukarki 3d. Każda nowa drukarka powinna posiadać system autolevelingu. To ułatwi życie operatora drukarki na 100%.

Automatyczne levelowanie stołu drukarki 3d

Czy Twoja drukarka ma czujnik przekrzywienia płaszczyzny stołu? Nie?

W tym filmiku przedstawiam jak działa a raczej jak powinna działać drukarka 3d. Zapraszam do oglądania.

 

Jest mnóstwo filmików na youtube w języku angielskim dotyczących tej sprawy. Jesli rozumiesz angielski to nie powinno Ci to sprawić większych problemów. Jeśli jednak nie rozumiesz o czym mówią to postaram Ci się pomóc. Moim guru w sprawach 3d jest Tom. Popatrz i posłuchaj.

Autolewelowanie drukarki 3D

Autolewelowanie drukarki 3D

Autolewelowanie drukarki 3D

 

Autolewelowanie drukarki 3D

W tym filmiku przedstawiam rozwiązanie problemu ręcznego levelowanie stołu drukarki za pomocą śrubeczek. Autolewelowanie drukarki 3D wykorzystuje czujnik indukcyjny który robi automatyczne levelowanie stołu za każdym razem gdy uruchamiam jakiś plik do druku. Aby to działało trzeba zmontować czujnik na głowicy drukarki. W firmware drukarki trzeba dodać opcje auto leveling.

Nie odpowiadam za szkody jakie wyrządzisz robiąc coś zle. Robisz to na własną odpowiedzialność.

Moj firmware w configuration.h wygląda tak zaraz po mechanical settings dodajesz ten kod.
//============================= Bed Auto Leveling ===========================

#define ENABLE_AUTO_BED_LEVELING // Delete the comment to enable (remove // at the start of the line)

#ifdef ENABLE_AUTO_BED_LEVELING

// There are 2 different ways to pick the X and Y locations to probe:

// – “grid” mode
// Probe every point in a rectangular grid
// You must specify the rectangle, and the density of sample points
// This mode is preferred because there are more measurements.
// It used to be called ACCURATE_BED_LEVELING but “grid” is more descriptive

// – “3-point” mode
// Probe 3 arbitrary points on the bed (that aren’t colinear)
// You must specify the X & Y coordinates of all 3 points

#define AUTO_BED_LEVELING_GRID
// with AUTO_BED_LEVELING_GRID, the bed is sampled in a
// AUTO_BED_LEVELING_GRID_POINTSxAUTO_BED_LEVELING_GRID_POINTS grid
// and least squares solution is calculated
// Note: this feature occupies 10’206 byte
#ifdef AUTO_BED_LEVELING_GRID

// set the rectangle in which to probe
#define LEFT_PROBE_BED_POSITION 20
#define RIGHT_PROBE_BED_POSITION 175
#define BACK_PROBE_BED_POSITION 220
#define FRONT_PROBE_BED_POSITION 20

// set the number of grid points per dimension
// I wouldn’t see a reason to go above 3 (=9 probing points on the bed)
#define AUTO_BED_LEVELING_GRID_POINTS 3

#else // not AUTO_BED_LEVELING_GRID
// with no grid, just probe 3 arbitrary points. A simple cross-product
// is used to esimate the plane of the print bed

#define ABL_PROBE_PT_1_X 15
#define ABL_PROBE_PT_1_Y 130
#define ABL_PROBE_PT_2_X 25
#define ABL_PROBE_PT_2_Y 20
#define ABL_PROBE_PT_3_X 130
#define ABL_PROBE_PT_3_Y 20

#endif // AUTO_BED_LEVELING_GRID

// these are the offsets to the probe relative to the extruder tip (Hotend – Probe)
#define X_PROBE_OFFSET_FROM_EXTRUDER 29
#define Y_PROBE_OFFSET_FROM_EXTRUDER 17
#define Z_PROBE_OFFSET_FROM_EXTRUDER -0.5

#define Z_RAISE_BEFORE_HOMING 5 // (in mm) Raise Z before homing (G28) for Probe Clearance.
// Be sure you have this distance over your Z_MAX_POS in case

#define XY_TRAVEL_SPEED 4000 // X and Y axis travel speed between probes, in mm/min

#define Z_RAISE_BEFORE_PROBING 5 //How much the extruder will be raised before traveling to the first probing point.
#define Z_RAISE_BETWEEN_PROBINGS 5 //How much the extruder will be raised when traveling from between next probing points

//If defined, the Probe servo will be turned on only during movement and then turned off to avoid jerk
//The value is the delay to turn the servo off after powered on – depends on the servo speed; 300ms is good value, but you can try lower it.
// You MUST HAVE the SERVO_ENDSTOPS defined to use here a value higher than zero otherwise your code will not compile.

#define PROBE_SERVO_DEACTIVATION_DELAY 300

//If you have enabled the Bed Auto Leveling and are using the same Z Probe for Z Homing,
//it is highly recommended you let this Z_SAFE_HOMING enabled!!!

#define Z_SAFE_HOMING // This feature is meant to avoid Z homing with probe outside the bed area.
// When defined, it will:
// – Allow Z homing only after X and Y homing AND stepper drivers still enabled
// – If stepper drivers timeout, it will need X and Y homing again before Z homing
// – Position the probe in a defined XY point before Z Homing when homing all axis (G28)
// – Block Z homing only when the probe is outside bed area.

#ifdef Z_SAFE_HOMING

#define Z_SAFE_HOMING_X_POINT (X_MAX_LENGTH/2) // X point for Z homing when homing all axis (G28)
#define Z_SAFE_HOMING_Y_POINT (Y_MAX_LENGTH/2) // Y point for Z homing when homing all axis (G28)

#endif

#endif // ENABLE_AUTO_BED_LEVELING
Natomiast mój start gcode wygląda tak

;Sliced at: {day} {date} {time}
;Basic settings: Layer height: {layer_height} Walls: {wall_thickness} Fill: {fill_density}
;Print time: {print_time}
;Filament used: {filament_amount}m {filament_weight}g
;Filament cost: {filament_cost}
;M190 S{print_bed_temperature} ;Uncomment to add your own bed temperature line
;M109 S{print_temperature} ;Uncomment to add your own temperature line
G21 ;metric values
G90 ;absolute positioning
M82 ;set extruder to absolute mode
M107 ;start with the fan off
G28 F4000 ;move X/Y to min endstops
G29
G1 X70 Y0 F4000 ; bring extruder to the front
G92 E0 ; zero the extruded length
G1 Z0 ; lower
G1 X50 Y45 Z0.3 F800 E15 F20
G92 E0 ; zero the extruded length again

Opis mojej drukarki 3d zawiera większość info jakie potrzebujesz zeby zupdatować swoj rukare.