zrób to sam Tania reklama na pojazd

Tania reklama na pojazd – Oklejanie aut w UK – Zrób to sam tanio

Cześć, Bartek Pękala z tej strony. Jesteś tutaj zapewne dlatego że jesteś fachowcem w UK polskiej narodowości (takim jak ja) i zapewne szukasz taniej i dobrej reklamy na swój samochód.

Szukasz reklamy na swój samochód lub van?

Tania reklama na pojazd – Zrób to sam tanio

Oklejanie aut ? Tania reklama w uk! Dobrze trafiłeś! Zajmuje się od 2009 naklejkami wycinanymi ploterowo a od 3 lat w UK pomagam małym przedsiębiorcom w pozyskaniu swojej pierwszej reklamy na samochód.

Oklejanie aut które Ci proponuje jest tanią i trwała metodą wykonania jej samodzielnie na swoim samochodzie. Tak! Zrobisz to samemu. Będzie taniej! I, NIE! Nie jest to rocket science. Zatem nie mam wysokich kosztów ponieważ wyonuje je osobiście w domu i własśnie to przekłada się na niską cene produktu. Zamówienia wysyłam pocztą pod wskazany adres w UK i poza granice, również nie jest problemem.

Dlaczego trwała? Ponieważ sam ją posiadam na swoim samochodzie i posiadałem na poprzednich brykach. Wykonana w technologi cięcia ploterem i aplikacji za pomocą foli transportowej jest prostą w aplikacji na wcześniej umyty samochód.

Wykonane prace “naklejkarskie” mogę wystawić na ebay shop dla państwa bezpieczeństwa i wygody.

 ebay store

Kilka projektów które wykonałem przez ostatni czas można zobaczeć tutaj

Galera w trakcie budowy

Akceptuje płatności przez paypal lub angielski Barclays i polski bank Mbank

Jak to wygląda cenowo?

Naklejka o rozmiarze 60cm x 100cm kosztuje 30GBP czyli np taką vlepkę można zaaplikować na większość vanów które są dostępne na rynku. Wielkośc ta podyktowana jest maksymalnym rozmiarem foli z której grafika jest wycinana.

30gbp na jedną strone czyli na dwie strony auta 60gbp plus tył 20gbp

Ale oczywiście cena zależy od samochodu jaki posiadasz do oklejenia. Za małego vana będzie oczywiście mniej niż za ciężarówke zwaną lorry.

Invoice no problem

 Jeśli nadal masz jakieś pytania śmiał pisz mejla na info@vleporama.com

A jesli sam wykonujesz takie naklejki lub chciał byś je wykonywać to zapraszam do współpracy.