Posted on Leave a comment

Drukowanie naklejek reklamowych

Drukowanie naklejek reklamowych

Witam, Bartek z tej strony. Chciałem w tym poście opisać drukowanie naklejek reklamowych które możecie państwo zamówić po przez e-mail kontaktowy.

Naklejki które mam do zaproponowania to reklama zewnętrzna, trwała i co najważniejsze tania.

W ofercie reklamy wycinanej ploterowo znajdują się:

reklamy na samochody

reklamy na wany

naklejki na auto

reklama strony internetowej/blogu (link www)

naklejki na laptopy (logo Twojej firmy)

Przykłady w galerii drukowanie naklejek reklamowych.

Vleporama to moja drukarnia czy też ogólnie poligrafia. Moje produkty wykonuje w pokoju który jest specjalnie wydzielony do tego zadania. Jedna sypialnia w moim domu jest pewnego rodzaju jaskinią gdzie przebywam większość czasu. Niegdyś vleporama nazywała się drukarnia bielsko, ale to była zbyt ogólna nazwa więc wyszedlem z pomysłem nazwania mojego projektu. Dziś moja drukarnia znajduje się w leicester. Zapytasz, ulotka? Niestety nie. Takich produktów nie wykonam. Druk offsetowy  jest u mnie nie dostępny i innego typu zaawansowanej maszynerii charakterystycznej dla dużej drukarni u mnie nie znajdziesz. Druk 24 czyli możesz do mnie napisać całą dobre moj druk jest 24 na dobę dostępny dla klientów online. Aczkolwiek banery są jak najbardziej wykonalne w vleporamie z tym mogę jedynie wykonać je metodą wycinania foli ploterowej i kolejno nanoszenia jej kolejno na plexe czy też pvc.

Zapraszma do kontaktu

Posted on Leave a comment

Jaka jest róznica pomiędzy drukarką 3d za 1000funtów a 150f ?

Jaka jest róznica pomiędzy drukarką 3d za 1000funtów a 150f ?
850funtów !!
Nie ma co przepłacać. Ja sobie cenie fakt że moge przerobić soft zmienic extruder i hot end. Dodać build-tac i czujnik auto levelowania. Nie ma co przepłacać kupić tanią i ulepszyć. Mi naalepiej drukowała drukarka hictop i3. Później anet a6 i moj box ala CTC.

Nie polecam:
Tevo black widow.
Makerbota replicator 2.
Ctc bizer.

Posted on Leave a comment

Serwis drukarek 3d Leicester

Siema tu Bartek.

Serwis drukarek 3d

Moja działalność ma szeroki wachlarz usług. Jedną z nich jest serwis drukarek 3d które obejmuje

 • budowe drukarek 3d – oparte na marlinie i czesciach dostępnych na ebayu moge strorzyć dla Ciebie świetną drukarke
 • kalibracje już gotowych drukarek
 • upgrady starszych modeli – czyjniki autolewelowania i tym podobne

Dzialaność prowadze prosto z domu a jesli jest potrzeba to mogę podjechać do klienta i zabrać drukarke na warsztat lub naprawić na miejscu jeśli jest taka możliwość.

Jeśli masz więcej pytań zapraszam na mejla info@vleporama.com

Niestety nie jestem dostępny pod telefonem ponieważ jestem zbyt zajęty aby odbierać połączenia.

Posted on Leave a comment

Wycinane naklejki to moje hobby

Wycinane naklejki to moje hobby

Heja! Tutaj Bartek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#saturday #caveman #cave #selfie #hobby #coffee #beard #mustashe #mustash #polish #polishboy #polishguy #polishman #polishmen

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Od 2009 roku moim hobby są naklejki wycinane ploterowo. Technologia z czasów krzemienia łupanego. Co ciekawe do dziś dzień znajdzie się coś do wycięcia. Zainteresowanie nie maleje. Takie naklejki świetnie nadają się na tanią reklamę na pojazdach. Vany, auta osobowe czy nawet motocykle, łodzie i tramwaje. Naklejki kleją się do wszystkiego co płaskie, nieporowate i odtłuszczone. Pozwolisz że wciągnę Cie w mój świat naklejek wycinanych ploterowo. Na początek zapraszam Cie na mojego instagrama gdzie zobaczysz część naklejek które wykonałem. To prosta galeria i każdy może sobie zalukać. Oczywiście co lepsze produkty posiadam tu na swojej stronie internetowej. Rozglądnij się jeśli chcesz. Najfajniejszym z fajnych pomysłów gdzie takie naklejki można wykorzystać to motocykle i samochody. Tutaj nadają się świetnie i jako naklejki a także szablony lakiernicze. Przedstawie Ci kilka fotek które przybliżą Ci ten temat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Decals for #kawasaki #zzr

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Lub i takie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Original honda noblesse decal reproduction #honda #noblesse #decal #original

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Gdy lakier na pojeździe zostanie uszkodzony rodzi się potrzeba renowacji tego panelu. W motocyklach owiewki lubią się łamać i porysować. O przewrócenie się motocykla nie trudno a już nie mówiąc o szlifach. Zapytaj znajomego co śmiga na moto to Ci powie jaki to ból. To samo tyczy się samochodów. Istnieje wiele modeli aut które wychodziły z fabryki z oryginalnymi naklejkami. Motocykle na to szerszy temat. Większość posiada jakieś grafiki na owiewkach baku i czaszy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Honda motorbike decals for one block. #decals #decalmaker #honda #motorbike

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Od takich prostych logo aż po bardziej skomplikowane wzory wielokolorowe które powstały w oparciu o oryginalne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Set of decals for honda vfr are done #honda #vfr #vfr760f #decals #jobdone #tuesday #100%

Post udostępniony przez Vleporama_Decals_&_3D_prints (@vleporama_decals_and_3d_prints)

Oczywiście wiadome jest że te naklejki nie są identyczne co oryginały. Nie mam za bardzo możliwości użycia wielu kolorów czy cieniowania i wyboru innego odcienia np czerwonego. Dostępne folie są pre definiowane i ingerencja w barwę jest nie możliwa. Takie naklejki wycinane są po prostu alternatywą oryginałów. Jasne że gdybym posiadał taką samą wiedzę, sprzęt i technologie jaką mieli na produkcji samochodów i motocykli to ten mój interes wyglądał by całkiem inaczej. Mam nadzieje że wyczerpałem Twoją ciekawość i jeśli miał byś więcej pytań zapraszam w komentarze lub jeśli to jakieś poufne to zawsze można wysłać emajla info@vleporama.com

 

Posted on 1 Comment

Vleporama to moja praca w domu. Czyli jak zarabiać przez internet.

praca w domu czyli jak zarabiać przez internet, praca w domu, Vleporama to moja praca w domu. Czyli jak zarabiać przez internet., Ile zarabiam na swoim hobby, Ile zarobiłem na swoim hobby w uk, YOU CAN DO IT

Moja praca w domu. Czyli jak zarabiam przez internet.

Hej! Tu Bartek i w tym poście postanowiłem wam pokazać ile zarobiłem w latach 2015 -2018 na swoimi domowym biznesie.
Na początek chciałem napisać że w uk jestem od 2014 roku i od tego czasu jestem self-employed. Wszystko, co tu pokazuje ma na celu pokazanie Tobie że nie jestem gołosłowny i może uda mi się Ciebie jakoś zmotywować do działania we własnym biznesie.

Zapraszam.

Głównie cała moja kasiorka z mojego hobby była przelewana na mojego paypala. Paypal to bardzo przyjemny i prosty serwis. Wystarczy podać klientowi email i on przelewa na to konto kase. Proste i przyjemne. Kasa w pare minut ląduje na moim koncie. I tutaj muszę wymienić z jakich to było kanałów sprzedaży. Wartości które paypal pokazuje to jest obrót. Czyli od tej sumy trzeba odjąć wydatki związane z ebayem i przesyłką.

 • ebay – coś takiego jak allegro z tym że 100x większe.
 • moja strona internetowa  – własnie na niej jesteś hellloooouułłłł
 • przelewy bezpośrednie

Ważne jest jeszcze to że czasem klient płaci do reki i nie zostało to tutaj ujęte.

Tutaj poniżej dodam kilka screenów z paypala gdzie widać ile rocznie dostałem kasiorki.

Zaczynając od roku 2016 gdzie dopiero raczkowałem:

Na tym wykresie widać pod koniec roku tendencję spadkową. Początkowo myślałem że to jest normalne, że ludzie w zimie nie potrzebują naklejek. Innym czynnikiem spadku obrotów był okres świąteczny. To bardzo fajna sprawa że można sobie przeglądnęć taki wykres i zrobić research swoich poczynań.

Zatem rok 2017

Bardzo ciekawie przebiega krzywa obrotu. Początkiem roku cicho a na rozpoczęcie lata boom ktory kończy się dopiero w zimie. Tak, znów w zimie.

A teraz 2018

Tutaj widać że tylko 10 miesięcy jest przedstawione na wykresie. To spowodowane jest że w dniu pisania tego postu uzyskałem taki własnie wykres. Styczeń całkiem całkiem luty cisza a później boom i koniec roku cichutko. W sumie to spowodowane jest faktem wakacyjnym. Gdy jechałem na wakacje musiałem zatrzymać całą machinę aby wypocząć na majorce (polecam).

Więc sumując te 3 lata wychodzi 10161 funcioków

Rok 2019

Przyszły rok bedzię w podobny do poprzednich. Nie skupiam się na zarabianiu kasy tylko na rozwoju swojej strony internetowej i mojego kanału na youtube.

A pro po widziałeś filmik Jak zarobić 1mln zł na naklejkach – zarabiaj na swoim hobby w 2018 r?

Ująłem tam ogólnie jak wygląda ten biznes. Dzięki temu filmikowi dostałem trochę motywacji do zrobienia kolejnego w którym odpowiadam na pytanie jednego z youtuberów. Czyli jak rozpocząć biznes naklejkowy, ale to ze strony bardziej teorii. Nie mówiłem tam nic  o tym jak wypełnić papierki czyli formalności. W polsce to podobno jest masakra! Natomiast w uk to była kwestia jednego telefonu i jednego e-maila.

Polecam ten filmik jeśli chcesz również zacząć takie hobby czy też mały biznes. Jak zacząć własny domowy biznes naklejkowy 2018

Myślę że w moim przypadku to ciężko mi się określić czy to jeszcze jest hobby czy już biznes. Jak mówiłem to jest moje hobby! Dlatego że nie utrzymam się tylko z dochodu z naklejek nawet jeśli twierdzisz że zarobiłem na tym sporo kasy. Nie. Uważam że to za mało.

Naklejki na samochody to tylko mała część dochodu który osiągam. A raczej obrotu bo od tego co zarobiłem trzeba odliczyć wydatki z wiązane z osiągnięciem tego dochodu. Np samochód i jego naprawy. Paliwo i ubezpieczenie. Komputery materiały narzędzia i tym podobne.

 

Mam nadzieje że wyczerpałem Twoją ciekawość i dałem Ci do myślenia.

Dziękuje za uwage

Posted on 1 Comment

18 best places to buy car decals

Custom decals for cars, oklejanie samochodów w uk, best places to buy car decals, Car decals, custom car decals uk, Gdzie kupić naklejki na samochód

18 best places to buy car decals

18 best places to buy car decals

Hi, it’s Bart here. If you googling where to buy car decals then this list will help you.

Here below you got list of websites who sell car decals.

All of them are unique!

Non of them payed me to be on this list!

All of them are in english!

They do ship quickly!

And there is no my website on list 🙂

They are in order. From oldes one what is last on list. To the newer one what is number one on list.

But if you want me to add a website or some copy to any of website listed below email me with text and link to website to info@vleporama.com

 

 1. Cardecalsstore – another one from usa
 2. Nextgendecals -another one from uk
 3. Rideoncars-forkids -another one from uk
 4. AnyDecals – another one from (needs to be updated)
 5. Stickyarteu – another one from (needs to be updated)
 6. CarStickerDecals – another one from usa
 7. StickerYou – this one looks international
 8. Decalindustries – another one from usa
 9. Chalkiesdecals – thats interesting one with liveries for superbikes, from uk
 10. DecalGirl – another one from usa
 11. Vinylrevolution -another one from uk
 12. Vistaprint – another one from uk
 13. Demongraphics – another one from uk
 14. Banerbuzz – another one from uk
 15. Stickermule – another one from uk
 16. Tradeprint – another one from uk
 17. Etsy – worldwide mostly website for handmade things but there is a tones of decals there aswell
 18. Ebay – worldwide ebay is a safe marketplace where you can order any decal or simply find a person or brand who make them